Ot de Waal

Directeur
ot@dewaal-kozijnen.nl

Maarten Honcoop

Senior Calculator
maarten@dewaal-kozijnen.nl

Passie

Wij bewijzen graag dat kwaliteit niet duur hoeft te zijn. Dankzij vergaande automatisering en onze efficiënte organisatie produceren wij tegen zeer scherpe prijzen.

Roxanne van der Pol

Management assistente / externe communicatie
roxanne@dewaal-kozijnen.nl

Gerrit van Genderen

Bedrijfsleider
gerrit@dewaal-kozijnen.nl

Margo van de Meer

Financieel administratief medewerkster
margo@dewaal-kozijnen.nl

Willem Coenraats

Accountmanager
willem@dewaal-kozijnen.nl

Kwaliteit

Onze fabrieken staan symbool voor onze continue drang naar vernieuwing. Wat dacht u bijvoorbeeld van onze volautomatische spuitrobots, die zorgen voor een perfect gevloeide en gelijkmatig dekkende verflaag.

Vincent van den Steenhoven

Werkvoorbereider
vincent@dewaal-kozijnen.nl

Bert van Genderen

Logistiek- en kwaliteitsmanager
bert@dewaal-kozijnen.nl

Martijn van der Kolk

Werkvoorbereider
martijn@dewaal-kozijnen.nl

Leon Hartman

Montage

Conrad van Dalen

Montage

Goof van Andel

Montage

De Waal communiceert helder

Helder communiceren. Veel bedrijven willen het, De Waal doet het. Wij vinden het belangrijk dat u als opdrachtgever precies weet waar u aan toe bent.

Onze communicatie

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over de Waal? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en profiteer direct!

Realisatie door Zeker Zichtbaar & Archisupport