Mensen met passie en vakmanschap | De Waal kozijnen

Doorzoek de website

Onze mensen

Wij bewijzen graag dat kwaliteit niet duur hoeft te zijn. Dankzij vergaande automatisering en onze efficiƫnte organisatie produceren wij tegen zeer scherpe prijzen.

Ot de Waal

Directeur
ot@dewaal-kozijnen.nl

 

Maarten Honcoop

Senior Calculator
maarten@dewaal-kozijnen.nl

 

Onze passie

Wij bewijzen graag dat kwaliteit niet duur hoeft te zijn. Dankzij vergaande automatisering en onze efficiƫnte organisatie produceren wij tegen zeer scherpe prijzen.

Onze passie

Management assistente /
externe communicatie
hilde@dewaal-kozijnen.nl

 

Gerrit van Genderen

Bedrijfsleider
gerrit@dewaal-kozijnen.nl

 

Willem Coenraats

Accountmanager
willem@dewaal-kozijnen.nl

 

Kwaliteit

Onze fabrieken staan symbool voor onze continue drang naar vernieuwing. Wat dacht u bijvoorbeeld van onze volautomatische spuitrobots, die zorgen voor een perfect gevloeide en gelijkmatig dekkende verflaag.

Meer informatie

Anjo Verheij

Administratief Medewerkster
anjo@dewaal-kozijnen.nl

 

Bert van Genderen

Logistiek- en kwaliteitsmanager
bert@dewaal-kozijnen.nl

Sander van Herwaarden

Projectmanager
sander@dewaal-kozijnen.nl

 

Sibren Kamstra

Werkvoorbereider kunststof kozijnen
sibren@dewaal-kozijnen.nl

 

Goof van Andel

Montage

De Waal communiceert helder

Helder communiceren. Veel bedrijven willen het, De Waal doet het. Wij vinden het belangrijk dat u als opdrachtgever precies weet waar u aan toe bent.

Onze communicatie

Schrijf je in!

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over de Waal? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en profiteer direct!